Mehmet Ali Erbil'in Sağlık Durumu ile İlgili Son Açıklama Az Önce Geldi

Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumuyla ilgili Az önce doktoru Göğüs Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Semih Halezeroğlu, açıklama yaptı. Peki, Mehmet Ali Erbil'in son sağlık durumu nasıl?

Mehmet Ali Erbil'in Sağlık Durumu ile İlgili Son Açıklama Az Önce Geldi
Mehmet Ali Erbil'in Sağlık Durumu ile İlgili Son Açıklama Az Önce Geldi melek eren

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil Evinin banyosunda düşerek yaralanmış ve Maslak'ta bir hastaneye kaldırılarak ameliyat edilmişti. Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumu ile ilgili doktoru açıklama yaptı. Ünlü şovmenin hayati tehlikesinin bulunmadığını söyleyen Göğüs Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Semih Halezeroğlu ve Başhekim Yardımcısı Dr. Tarkan İkizoğlu Mehmet Ali Erbil'in dün akşam saatlerinde hastaneye getirildiğini ve tedavi altına alındığını söyledi.

“HERHANGİ BİR HAYATİ TEHLİKESİ SÖZ KONUSU DEĞİL"

Saat 20 00 civarında hastanenin acil servisine Getirildiğini söyleyen Dr Halezeroğlu, “Evde düşme sonucu kaburgalarında 3-4 adet kemiğinde kırıklar ortaya çıktı. Bu kırıklara bağlı olarak da kendisinde bir miktar iç kanama gelişti ve sağ akciğerinde de sönme oluştu. Bilgisayarlı tomografiler çektik ve yaptığımız değerlendirmeler sonucu hem kanın boşaltılması hem akciğerin yeniden şişirilmesi hem de kanama odağının durdurulması için 45 dakika süren kapalı bir operasyon uyguladık. Operasyon gayet başarıyla sonuçlandı. Daha sonra kendisini yoğun bakım ünitemize aldık. Şu anda da yoğun bakım ünitemizde takibi devam ediyor. Genel durumu son derece iyi, herhangi bir hayati tehlikesi söz konusu değil. İçerideki kanama tamamen durdurulmuş durumda. Yalnız halen 3 kaburgasındaki kırık devam ettiği için kendisini sosyal hayata tekrar geri kazandırmak amacıyla 4-5 gün sonra küçük bir operasyon daha yapıp 2 adet kemiğini, 3-4 kemikte kırık var ama 2 kemiği ciddi derecede parçalı kırık, bunları onaracağız. Tahmin ediyoruz ki 1 hafta, 10 gün içerisinde Mehmet Ali Bey normal hayatına dönmüş olacaktır. Şu anda kendisi gayet iyi durumda, yoğun bakımda takibi devam ediyor"  ifadelerini kullandı.

“3-4 GÜN SONRA KENDİSİNİ TABURCU ETMEYİ PLANLIYORUZ"

İkinci ameliyatın ne zaman gerçekleşeceğini sorulması üzerine Dr. Halezeroğlu, “Önümüzdeki hafta çarşamba günü gibi kaburga işlemi yapacağız. Ardından 3-4 gün sonra kendisini taburcu etmeyi planlıyoruz. Önümüzdeki hafta sonu ya da daha sonraki hafta başı taburcu olmuş olacağını düşünüyoruz. Eğer bu süreçte her hangi bir şey çıkmazsa, şu anda görüntüde her hangi bir şey çıkacakmış gibi durmuyor, gayet iyiye gidiyoruz" diye konuştu.

 

mehmet ali erbil mehmet ali erbil'in sağlık durumu mehmet ali erbilin son durumu mehmet ali erbilin son sağlık durumu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama