Pes! Böyle Temizlik Sistemi Görülmedi Haftada...

Avustralya'da Uygulanan bir temizlik sistemi yok artık dedirtti. 28 yaşında olan temizlikçi gitti evlerde bikini, iç çamaşırı ya da çıplak olarak temizlik yapıyor.

Pes! Böyle Temizlik Sistemi Görülmedi Haftada...
Pes! Böyle Temizlik Sistemi Görülmedi Haftada... melek eren

Avustralya'da Uygulanan bir temizlik sistemi yok artık dedirtti.  28 yaşında olan temizlikçi gitti evlerde bikini, iç çamaşırı ya da çıplak olarak temizlik yapıyor. 

Avustralya'daki bu sistemde temizlikçinin giydiği kıyafet fiyatını belirlenmesinde önemli rolü oynuyor. Bu konuda sınır tanımayan temizlikçinin yıllık kazancı ise dudak uçuklatacak cinsten.

YILLIK 500 BİN TL KAZANIYOR
Avustralya'da çıplak şekilde temizlik yapan 28 yaşındaki kadın yılda 57,000 pound yani yaklaşık 500.000 TL kazanıyor. Queensland merkezli 'Bare All Cleaning Service' için temizlik hizmeti veren kadın haftada sadece 16 saat çalışıyor. Bu sisteme girmeden önce de Düzenli bir temizlikçi olarak çalışan kadın Bu işi yaparak hem iş gücünü yarıya indirdiğini hem de yıllık gelirin ikiye katladığını söylüyor. 28 yaşında ve bekar olduğunu söyleyen kadın "Çıplak olmayı seviyorum ve içerdiğim cildin tadını çıkarıyorum, bu yüzden işi gerçekten çok seviyorum.” diyor. Müşterilerin kendisine karşı her zaman saygılı olduğunu söyleyen kadın, “Çoğu sadece sohbet etmek ve öylece izlemek istiyor, kaba davranan ya da taciz eden kimse bu güne dek olmadı.” ifadelerini kullandı.

MÜŞTERİLERİN PERSONELE DOKUNMASI YASAK
Müşterilerin personele dokunmasın yasak olduğunu söyleyen, Bare All Cleaning Service'in kurucusu Brett Jones  “Temizlikçilerimiz temizlikten başka bir şey yapmayacaklar. Çıplak olabilirler ama kesinlikle cinsel etkinlik yoktur. Olmayacaktır. Bu tamamen sıradan bir görevi, eğlenceli hale getirmekle ilgilidir. Çoğu insan, temizlikçi gelince evi terk etmek istiyor, ama biz kalmalarını ve daha misafirperver davranmalarını istiyoruz. Çalışırken giyecekleri giysi bile ödenecek ücreti etkilemektedir. Müşteriler, web sitesi aracılığıyla; ödeme detaylarına gelmeden kendilerini çok iyi tanıtan bir form doldurur, asla kuralları çiğnemeyeceğine dair imza atar ve rezervasyon yapar. Eğer bir sorun olursa devreye girecek hızlı bir güvenlik sistemi vardır.” dedi.

son dakika haber dünya temizlik sistemi avusturalya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama