Polisten Terörist Cenazesine Katılmak İsteyen HDP'li Vekile Efsane Yanıt

HDP Diyarbakır Milletvekili Saliha Aydeniz, 1 Ekim tarihinde Beraberindeki bir grupla Güvenlik güçleri tarafından öldürülen PKK'lı teröristin cenazesine katılmak istedi. Diyarbakır Güvenlik Şube Müdürlüğü polis ekiplerine hakaret eden HDP'li vekile verdiği cevapla büyük takdir topladı.

Polisten Terörist Cenazesine Katılmak İsteyen HDP'li Vekile Efsane Yanıt
Polisten Terörist Cenazesine Katılmak İsteyen HDP'li Vekile Efsane Yanıt melek eren

Diyarbakır'da 1 Ekim 2018 tarihinde çekildiği öğrenilen görüntülerde PKK'lı teröristin cenazesine katılmak isteyen ve aralarında HDP Milletvekili Aydeniz’in de bulunduğu gruba polis izin vermedi.

POLİSLERE HAKARET ETTİ

Polis ekiplerinin kendisine izin vermemesi üzerine HDP Milletvekili "Bu mu terörizm,  yoksa benim cenazeye gitmem mi terörizm? Şu yaptığınıza bakar mısınız? Bu kadar korkaksınız."  diye bağırmaya başladı. Bunun üzerine Diyarbakır Güvenlik Şube Müdürü devreye girerek Aydeniz’e, “Devlet memuruna hakaret etmeyin lütfen. Korkak sizsiniz, devlet memuruyla bu şekil konuşamazsınız." dedi.

"DİYARBAKIR'IN BU KADAR ÇOK SORUNU VAR, GİT ONLARLA İLGİLEN"

HDP milletvekili hala Cenazeye gitmek konusunda ısrarcı olarak polislere "Beni engelleyemezsiniz. Korkaklık yapıyorsunuz." deyince şube müdürü, şunları söyledi:

"Milletvekiliyseniz milletvekilliğinizi bilin ve lütfen geri çekilin.  Sen bu şekilde devletin memuruna bağıramazsın. Ben kamu görevlisiyim ve benim bulunduğum hiçbir yerde memuruma hakaret etmene müsaade etmem. Korkak sensin,  müsaade etmiyorum. 'Halk' diyorsan halk orada. Madem halkını bu kadar çok düşünüyorsan Diyarbakır'ın bu kadar çok sorunu var, git onlarla ilgilen. Bu ülkenin maaşını alıyorsun, terör örgütü mensubunun cenazesine geliyorsun. Buraya gelip provokatörlük yapma. Terör örgütü mensubunun cenazesine almıyoruz."

 

HDP milletvekili terörist cenazesi son dakika polis
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama