Akıllara Durgunluk Veren Olay! Hastanın Karnında Havlu Büyüklüğünde Sargı Bezi Unuttular

Bursa'da Devlet Hastanesi'nde yaklaşık 1,5 yıl önce safra kesesi ameliyatı geçiren kadının karnında havlu büyüklüğünde Sargı bezi unutuldu belirlendi. Kadın bir buçuk yıl boyunca çeşitli ağrılar çekerken gittiği Devlet hastanelerinde Yine farklı teşhisler konuldu. Bunun üzerine özel bir hastaneye başvuran kadının karnından ameliyatla 1 metreyi bulan Sargı bezi çıkarıldı. Gördükleri karşısında hem aile hem de şok Doktorlar büyük şok yaşarken Ölümden dönen hastanın Ailesi suç duyurusunda bulunmaya hazırlanıyor.

Akıllara Durgunluk Veren Olay! Hastanın Karnında Havlu Büyüklüğünde Sargı Bezi Unuttular
Akıllara Durgunluk Veren Olay! Hastanın Karnında Havlu Büyüklüğünde Sargı Bezi Unuttular melek eren

Karın ağrısı şikayeti ile geçen yıl mayıs ayında Bursa Devlet Hastanesi'ne giden 53 yaşındaki 3 çocuk annesi M.A’nın safra kesesinin alınacağı söylendi. Kadın burada geçirdiği ameliyatın ardından sürekli ağrı çekmeye başladı. Daha sonra başka bir Devlet Hastanesi'ne giden ve Oradan da Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevk edilen kadının bir türlü geçmeyen ağrılarına çare bulunamadı.

SARGI BEZİ UNUTULDU

Yaklaşık 15 gün önce özel bir hastaneye giden M.A’ya Burada yapılan kontroller sonucunda karnında yabancı bir cisim olduğu teşhisi konuldu. Kadın hemen ameliyata alınırken karnından Sargı bezi çıktı. Ölümden dönen kadının ailesi sorumlular hakkında suç duyurusunda bulunmaya hazırlanıyor. Mehmet A., Abinin eşinin ihmal nedeniyle ölümden döndüğünü belirterek, “Biz hastamızı 2017 yılı Mayıs ayında Bursa Devlet Hastanesi'ne hastamızı götürdük. Burada bize safra kesesi ameliyatı olması gerektiği söylendi. İlk etapta kapalı safra kesesi ameliyatı yaptılar. Hastamız 2 gün sonra tekrar kötüleşince tahlil yaptırıp ikinci defa açık ameliyat yaptılar. Ameliyattan sonra hastamızın ara sıra ağrıları olmaya başladı. Bu yıl eylül ayında ağrıları dayanılmaz boyuta ulaşınca bu defa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne gittik. Oradan da Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'ne giderek tahlillerini yaptırdık. Bize karaciğerde kütle olduğu söylendi. Baktık ki hastamız iyileşmiyor, özel bir doktora götürdük. Oradan da Medicalpark Hastanesi'ne yönlendirdiler. Burada yapılan tahlillerde karnında yabancı bir cisim tespit ettiler. Hastamızı ameliyata aldılar, karnından sargı bezi çıktı. Hastamız ölümden döndü, sorumlulardan şikayetçi olacağız”  ifadelerini kullandı. Hem Doktorlar hem de aile fertleri ameliyatla çıkarılan Sargı bezi nedeniyle büyük şok yaşadı.

 

bursa devlet hastanesi sargı bezi özel hastane hastane son dakika son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama