Başakşehir'den Arda Turan'a 2 Milyon 500 Bin TL Para Cezası!

Medipol Başakşehir Kulübü bugün bir açıklama yaparak futbolcuları Arda Turan'a şarkıcı Berkay'la yaşadığı olay sonrası 2 milyon 500 bin TL para cezası verildiğini duyurdu. Ayrıca Başakşehir'den yapılan açıklamada Arda Turan'ın sözleşmesinin Yargı kararı verilene kadar devam edeceği belirtildi.

Başakşehir'den Arda Turan'a 2 Milyon 500 Bin TL Para Cezası!
Başakşehir'den Arda Turan'a 2 Milyon 500 Bin TL Para Cezası! melek eren

Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Berkay ile bir gece kulübünde kavga eden Arda Turan'a Medipol Başakşehir tarafından 2 milyon 500 bin TL para cezası verildi. 

SÖZLEŞMESİ YARGI KARARINI VERENE KADAR DEVAM EDECEK

Arda Arda Turan'ın takımı Medipol Başakşehir’den yapılan açıklamada futbolcunun sözleşmesinin Yargı kararı verilene kadar devam edeceği belirtildi.

İşte o açıklama:

“Yönetim Kurulumuz 15.10.2018 tarihinde saat 19:30’da tek gündem maddesi ile olağanüstü toplanmış ve oyuncumuz Arda Turan’la ilgili bir kısmını aşağıda açıkladığımız bazı kararlar almıştır.
Milli Takım maçları nedeniyle verilen 3 günlük izin sırasında futbolcumuzun işlediği iddia edilen ve medyaya yansıyan fiillerinin İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü’nün etik ve profesyonel anlayışı ile hiçbir şekilde bağdaşmadığını belirtmek isteriz.
Konunun yargıya intikal etmesi sebebiyle ek karar ve yaptırım haklarımızı saklı tutarak, kendisini 2 milyon 500 bin TL para cezası ile cezalandırdığımızı, oyuncunun profesyonel yükümlülüklerinin yargı kararını verene kadar devam edeceğini kamuoyuna bildiririz.
Saygılarımızla
İstanbul Başakşehir Futbol Kulübü”

Medipol başakşehir arda turan ceza
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama