Sarımsak Kürü ile Ayda 8 Kilo Verin

İncecik bir bele, tığ gibi bir vücuda sahip olmak her kadının hayali, öyle değil mi? Ancak; diyetler, sporlar da göz korkutmuyoır değil. Açlığa dayanamayan bayanlar, rahatsızlıkları nedeniyle spor yapamayan bayanlar var. Pekala, bu bayanlar o kilolara göz mü yumacaklar. Diyet ve spor dışında zayıflamanın hiç bir yolu yok mu?

Sarımsak Kürü ile Ayda 8 Kilo Verin
Sarımsak Kürü ile Ayda 8 Kilo Verin melek eren

Elbette, var. Ayda sekiz kilo vereceksiniz desem. Bir ürünün reklamını yaptığımı mı düşünürsünüz. Hayır, ürün reklamı yapmıyorum. Sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum. Hem kolay, hemde maaliyeti düşük, evde kendinizin hazırlayacağı bir kür ile ayda sekiz kilo verebilirsiniz. Gözlerinize inanamıyorsunuz, okuduklarım doğru mu diyorsunuz değil mi? İnanın, gözlerinize okuduklarınız doğru.

SARIMSAK KÜRÜ NASIL YAPILIR?

Sadece, sarımsak ve sirke kullanarak yapacağınız kür ile incecik bir vücuda sahip olmanın tadını sizde çıkaracaksınız. 4 baş organik sarımsak ve 500 mililitre organik elma sirkesi hazırlayacağınız kür için yeterli. Kürün tek şartı, sirkenin ve sarımsağın organik olması... Marketlerde satılan sirkeler; genel olarak organik değil, sirkenizi bir aktardan özellikle organik olmasını belirterek almanızı tavsiye ederim. Sarımsaklı Kürün Tarifi: Sarımsakları soyun, robotta çektirin ve cam bir kavonaza koyun. Üzerine organik elma sirkesini koyun ve karanlık ortamda, oda sıcaklığında on gün süresince bekletin. On günlük süre zarfı dolduğunda yeşil rengi alacak kürü, günde iki kere, bir tatlı kaşığı dolusu kullanarak istemediğiniz kilolardan kurtulmaya başlayabilirsiniz.

SARIMSAK KÜRÜ KOKU YAPAR MI?

Diyeceksiniz ki, bu sarımsak koku yapar mı? Kaşık kaşık, hiçbir tedbir almadan içerseniz elbet yapar. Ancak, bir tatlı kaşığı kürü yutmadan bir yudum su alır ve kür ile suyun boğazınızdan aynı anda geçmesini sağlarsanız; kürün koku yapması gibi bir sorun ile de karşılaşmayacağınızı garanti ediyorum.

Sarımsaklı Kürü Sarımsaklı Kürü tarifi ayda 8 kilo verdiren sarımsak kürü sarımsak kürü nasıl yapılır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama