Düz Karın Diyeti Nasıl Yapılır?

Her yaş grubunun kendisine ait diyeti vardır ve tüm yaş grupları için geçerli bir genel diyet bulunmamaktadır. Kadınlar farklı yaşlarda zayıflamaya farklı nedenlerden dolayı mecbur kalırlar.

Düz Karın Diyeti Nasıl Yapılır?
Düz Karın Diyeti Nasıl Yapılır? melek eren

Ve bazı diyetler vardır ki, 35 yaşından sonra zayıflatıyor ama 45 yaşında olan bir kadına etki etmiyor. Bu sebepten dolayı bir ailede anne ile kızın aynı diyeti uygulaması biraz saçma olabilir.

40 YAŞTAN SONRA DİYET YAPILIR MI?

Yaşlı organizmanın günlerle aç kalması ve meyva ile beslenmesi ölüme eşit olabilir. Çünkü 40 yaştan sonra vücut vitamine ve minerallere daha fazla ihtiyaç duyar. Ve belirli bir sınırdan sonra vücut daha hızlı ve daha kolay yağ depolar. Dolayısıyla insan daha hızlı şekilde kilo alır. Ancak yine de 40 yaşını geçmiş kişilerin zayıflaması için diyet çeşitleri bulunmaktadır.

Bu makalemizde biz 35-40 yaşlı kadınlar için düz karın yapmak diyetini anlatacağız.

Onu da belirtmek gerekir ki, hiç de her diyet karın ve beldeki yağları eritmiyor. Her gün fazla meyva ve sebze yemek düz karın yapmanıza neden olamayabilir. Düz karın yapmanın da kendine has kuralları vardır.

  • Kahveden, gazlı ve şekerli sulardan uzak durun.
  • Yemeğe ağır olmayan salata ile başlayın ve böyle de bitirin.
  • Her gün 2 litre su için.
  • Diyet 2-3 ay uygulanmalıdır.

Kahvaltı: Haşlanmış yumurta, 1 dilim ekmek.
Öğlen yemeği: 1-2 tane elma ve portakal
Akşam yemeği: 200 gram et ve portakal

Mayonez, ketçap, cips, döner, fast food gibi gıdalar tüketmek kesinlikle yasaktır. Çünkü onlardan gelen yağlı karını düz karın yapmak oldukça zordur.

Pasta, kek, şeker, çikolatayı ayda birkaç kez tüketebilirsiniz. Akşam saat 6'dan sonra yemek olmaz prensipi kişiye göre değişmektedir. Çünkü aslında sadece uykudan 2-3 saat önce yemek yememek önerilir.

Düz Karın Diyeti Nasıl Yapılır? 5 günde düz karın dümdüz karın için ne yapmalı 1 haftada dümdüz karın 15 günde dümdüz karın 1 ayda dümdüz bir karın için
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama