Talat Bulut Aklandı! Başsavcılık Taciz Olayı Hakkında Takipsizlik Kararı Verdi

Magazin dünyasına bomba gibi düşen oyuncu Talat Bulut hakkında açılan taciz soruşturması tamamlandı. Cumhuriyet Başsavcılığı Talat Bulut hakkında yürüttüğü taciz soruşturmasında takipsizlik kararı verdi.

Talat Bulut Aklandı! Başsavcılık Taciz Olayı Hakkında Takipsizlik Kararı Verdi
Talat Bulut Aklandı! Başsavcılık Taciz Olayı Hakkında Takipsizlik Kararı Verdi melek eren

Magazin dünyasına bomba gibi düşen oyuncu Talat Bulut hakkında açılan taciz soruşturması tamamlandı.  Cumhuriyet Başsavcılığı Talat Bulut hakkında yürüttüğü taciz soruşturmasında takipsizlik kararı verdi. 

En son yasak elma dizisinde rol alan ünlü oyuncu Talat Bulut hakkında dizi setinde kostüm asistanı taciz ettiği iddiasıyla soruşturma başlatılmıştı.  Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma yeterli delil olmadığı için takipsizlik kararı verilerek sonuçlandırıldı. 

'YETERLİ DELİL YOK'
FOX TV'de yayınlanan ve Oyuncu Talat Bulut'un rol aldığı yasak Elma dizisinin setinde kostüm asistanı olduğu öğrenilen Özge Şimşek, 31 Mayıs tarihinde Talat Bulut'un kendisini dizi setinde taciz ettiği iddiası ile suç duyurusunda bulunmuştu. Savcılık konu hakkında soruşturma başlatırken Şimşek’in iddiaları da incelemeye alındı. Büyükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturmada Müşteki Şimşek şikayetçi olduğu Talat Bulut’un ve şahitlerin ifadeleri dinlendi. Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma sonucunda Müştekinin iddiaları doğrular nitelikte ve dava açmaya yetecek düzeyde delil olmadığı için takipsizlik kararı verdi. Kostüm asistanı Özge Şimşek olaya ilişkin yaptığı açıklamada, "Dava açacağım şahitlerimle. Yaptıkları cezasız kalmamalı, başka kimse benimle aynı şeyi yaşamasın” demişti.  Talat Bulut da Bu sözlerin ardından bir açıklama yaparak, "Hakkımda çıkan asılsız iddiaları şaşkınlıkla izliyorum. Gerçekle hiçbir alakası olmayan bu ithamlar beni ve ailemi çok üzdü. Bu gerçek dışı iddiayı ortaya atan ilgili kişi ve bilip bilmeden karalayıcı yorum yapıp hakaret eden herkes hakkında yargı yoluna başvuracağımı kamuoyunun bilgisine sunarım." ifadelerini kullanmıştı.

 

 

Talat Bulut Talat Bulut taciz Talat Bulut soruşturma taciz son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama
Survivor 2019’da Erken Veda! Sakatlanan Yarışmacı Devam Edemeyecek
Survivor 2019’da Erken Veda! Sakatlanan Yarışmacı Devam Edemeyecek