ŞOK! Oktay Kaynarca'nın Adını Kullanarak 17 Yaşındaki Kızı...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak çocuk sahibi ebeveynleri sosyal medya kullanımı konusunda uyardı.

ŞOK! Oktay Kaynarca'nın Adını Kullanarak 17 Yaşındaki Kızı...
ŞOK! Oktay Kaynarca'nın Adını Kullanarak 17 Yaşındaki Kızı... melek eren

Instagram hesabından açıklama yapan Oktay Kaynarca şu ifadeleri kullandı;

"Gerekli gördüğüm üzere söylemek gerekir ki; sosyal medya hayatımızın bu kadar içinde ve neredeyse artık bir parçamız gibi olsa da aslında çok dikkatli olunması gereken tehlikeli de bir mecradır. Sahte hatta gerçek hesaplardan her türlü kötü niyetli insanların her türlü zarar verecek girişimlerini duyuyor, görüyor, bizzat yaşıyoruz. Lütfen kendiniz de dahil özellikle çocuklarınızın her türlü girişime maruz kalabileceğini unutmayın. Çocuklarınızın kimlerle konuştuğunu kontrol edin, size yazılan söylenen şeylerin sağlamasını yapmadan inanmayın, özellikle tanımadıklarınızın çağırdığı yerlere gitmeyin, zorunluysanız tek gitmeyin. Dikkat dikkat dikkat."

"NASIL BÖYLE BİR ŞEYE KANARSIN?"

Sosyal medya hesabından böyle bir paylaşım yapması nedeniyle merak edilenleri Kanal D de yayınlanan 2 sayfa programına telefonla bağlanarak yanıtlayan Oktay Kaynarca şu açıklamaları yaptı;
"Benim adımı kullanarak 17 yaşında genç bir kızı kandırmışlar ve bu kızımız da o kişiyle buluşmaya gitmiş. Kendisini meşhur edeceğini söylemişler, tanışmak istediğini söylemişler. Konu netleşmeden isim vermek istemiyorum. Olaydan sonra haberimiz oldu ve o kızımızla konuştuk. 'Sen 17 yaşında bir kızsın nasıl böyle bir şeye kanarsın?' diye sordum. Cevap olarak 'Boşluğuma geldi' dedi. Sosyal medya mecrasından her gördüğünüz şeyi en az üç kere kontrol etmeden inanmayın. Çocuklarımızın ne seyrettiğini, hangi siteye girdiğini mutlaka takip etmek zorundayız. Bu konuda geri dönülemez şeyler yaşanabilir."

 

oktay kaynarca sosyal medya açıklama son dakika son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama