Şarkıcı Berkay'ın Eşinden Şok İddia: Arda Turan Bana Asıldı

Emirgan'da ünlü bir gece kulübünde dün gece futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay arasında kavga çıktı ve ünlü şarkıcının burnunun kırıldığı öne sürüldü. İşte Arda Turan ve Berkay arasında yaşanan kavganın detayları...

Şarkıcı Berkay'ın Eşinden Şok İddia: Arda Turan Bana Asıldı
Şarkıcı Berkay'ın Eşinden Şok İddia: Arda Turan Bana Asıldı melek eren

Ünlü futbolcu Arda Turan ve çarpıcı Berkay dün gece Emirgan'da gizli kalsın isimli ünlü bir gece kulübünde bir anda bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Hürriyet gazetesinde yer alan haberde 2 ünlü isim arasında başlayan tartışma bir anda büyüyerek kavgaya dönüştü. İkili gece kulübünde birbirine girerken Arda Turan Berkay'ın burnunu kırdı. Yaşanan Ben kavgadan sonra Berkay ve eşi Mekandan ayrıldı Arda Turan ise mekanda kaldı.

BERKAY’IN EŞİ ANLATTI

Yaşanan olayı Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin, Habertürk yazarı Esin Övet'e anlattı. 
Esin Övet'in yazısı şöyle:
"Saatler gece yarısını geçtikten sonra Emirgan Gizli Kalsın'da karısıyla eğlenmeye giden Berkay'ın burnunu Arda Turan kırdı haberi yayıldı bir anda. Peki ama ne olmuştu da Arda Turan, Berkay'ın burnunu kırmıştı.
Bildiğim kadarıyla gayet iyi arkadaş ve dostlardı. Berkay'ı aradım telefonu kapalıydı. Ardından hemen eşi Özlem'ı aradım. Ve “Özlem duyduklarımın doğru olmadığını söyle” dedim. O da bana “Maalesef doğru Esin, Berkay ameliyata giriyor” dedi.
Çok üzgün ve sinirliydi. Peki ama ne olmuştu?
Berkay ve eşi Emirgan'daki bir mekana eğlenmeye gidiyorlar. Yan masalarında Arda Turan erkek arkadaşlarıyla eğleniyor. Ve sonrası aynen şöyle gelişiyor. İşte Özlem Ada Şahin'in ağzından anlattıkları:
"Esin, bir anda Arda koluma dokundu kulağıma eğildi ve 'Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın' dedi. Ben de 'Ne diyorsun kendine gel' dedim. Berkay gördü ve duydu. Sonra Arda'nın kulağına eğilip 'Eşimi gönderiyorum şimdi erkek erkeğe konuşağız' dedi. O anda bana döndü Berkay 'Hadi eve göndereyim seni' dedi. Ve tam kafasını çeviriyordu ki Arda o anda yumruğu patlattı. Bir anda oldu. Berkay asla bir kere bile dokunmadı ona. Bir kere bile vurmadı. Sadece sakin bir şekilde, Özlem'i göndereyim 'konuşacağız erkek erkeğe' dedikten sonra Arda yumruk attı. Berkay'ı kanlar içinde çıkarttılar oradan. Direk hastaneye götürdüler. Saat 16.00'da ameliyata giriyor. Ya sesine bir şey olursa. Berkay sesi ile ekmek parası kazanan birisi. Olacak iş mi? Ben Arda'nın karısını tanıyorum. Selamlaşıyoruz, oturuyoruz, kalkıyoruz. Karısı hamile evde. Olacak iş mi Esin?"
İşte böyle isyan ediyordu Özlem.
Peki haksız mı? Olacak iş mi?
Gerçekten bu olayı kim yaparsa yapsın haklı bir yanı yok.
Ve dahası var tabii olayların. Özlem sabah 06.00'da Aslıhan Doğan'ı arayıp bu yaşanan olayları tek tek anlatıyor. Hem de gözyaşlarıyla. Aslıhan Doğan ise hamile ve Arda Turan'ın çocuğunu doğurmak üzere. Pes diyorum; kadınları düşürdükleri duruma bakar mısınız!
Gerisi daha da fena.
Arda Turan olayın ardından bir silah alıyor artık nereden bulduysa o saate hastaneye Berkay'ın yanına gidiyor. Diyor ki: “Ben senin karın olduğunu bilmiyordum. Öldür beni, çok pişmanım. Ben çok büyük öküzlük ettim. Özür dilerim."
Bunları Berkay'ın eşi ile konuştum. Rızasınını aldım yazmak için defalarca yazabilir miyim diye sordum.
Yazmak istedim. Yazmalıyız da.
Kimse kusura bakmasın ama bu olaylara sessiz kalmamalıyız kim olursa olsun.
Ki, Arda Turan daha önce birçok olayda, birçok şey yaptığında, çok kez kendisini korudum, arka çıktım, bunun için linç bile edildim ama bu olayın arka çıkılacak bir yanı yok.
Tam çocuğu olacakken, tam güzel bir yuva kurmuşken, olacak şey değil. Kim olursa olsun asla ve asla kabul götürmez.
Bunu benim babam yapsa kabul etmem."

 

arda turan berkay özlem ada şahin kavga esin övet son dakika arda turan berkay kavgası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama