Mehmet Ali Erbil'in Sağlık Durumunu Kızı Açıkladı: Babamın Durumu Kritik

Ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil Geçtiğimiz günlerde evinin banyosunda düşerek yaralanmış ve Maslak'ta bir hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. Ameliyat edilen ünlü şovmen Mehmet Ali abinin sağlık durumu hakkında kızı Sezin Erbil açıklama yaptı. Sezin Erbil açıklamasında, 'Babamın kendi hastalığı nüksettiği için durumu kritik, kendisi hala yoğun bakımda' ifadelerini kullandı.

Mehmet Ali Erbil'in Sağlık Durumunu Kızı Açıkladı: Babamın Durumu Kritik
Mehmet Ali Erbil'in Sağlık Durumunu Kızı Açıkladı: Babamın Durumu Kritik melek eren

Geçtiğimiz günlerde evinin banyosunda düşerek yaralanan ve acil olarak Maslak'ta bir hastanede ameliyata alınan ünlü komedyen Mehmet Ali Erbil'in kaburgalarında kırık olduğu ve kırılan kaburganın akciğer zarına battığı belirlenmişti. Ameliyatın ardından yoğun bakımda tedavi altında tutulan ünlü şovmenin doktora ilerleyen günlerde Erbil'i ikinci kez ameliyat edeceklerini söylemişti.

DURUMU KRİTİK

Hastanede 5 gündür yoğun bakımda tedavi altında olan Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumu hakkında kızı sesini acil açıklama yaptı. Sezin Erbil Hürriyet'ten İsmail Bayrak’a yaptığı açıklamada, “Babamın durumu kötü, lütfen herkes dua etsin. Düşmeye bağlı yapılacak ikinci ameliyatın şu anda çok önemi yok çünkü babamın kendi hastalığı 'kaçış' sendromu nüksetti. Doktorlar tedavisi için uğraşıyor. Biz de çaresizce bekliyoruz. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin.” ifadelerini kullandı.

mehmet ali erbil sezin erbil mehmet ali erbilin sağlık durumu mehmet ali erbil son durumu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama