Çiçek Dilligil Kilo Verdi, Şimdi de Kendisine Üst Dudağın Yok Dendiğini Söyledi

Çiçek Dilligil mide küçültme ameliyatı olduktan sonra hızla kilo verdi. Son dönemlerde verdiği kilolarla adından söz ettiren Çiçek Dilligil Teve2'de yayınlanan 2.Sayfa magazin programına konuk oldu.

Çiçek Dilligil Kilo Verdi, Şimdi de Kendisine Üst Dudağın Yok Dendiğini Söyledi
Çiçek Dilligil Kilo Verdi, Şimdi de Kendisine Üst Dudağın Yok Dendiğini Söyledi melek eren

Çiçek Dilligil son dönemlerde yaşadıkları ve kilo vermesi ile ilgili süreci Magazin programında anlattı.

'MEŞHUR DİYETLERLE 22 KİLO VERDİM'

"Sadece estetik kaygıyla bir doktor sizi ameliyata alıyorsa oradan kaçın. Ben yedi farklı doktorun check up'ına girerek 'olur' raporu aldıktan sonra ameliyat oldum. Kitle endeksinin 35'in üzerinde olması gerekiyor. Benim 31-32'ydi. Şekerim tavan yapmıştı, pankreasımda sorun yaşanamaya başlamıştım ve tansiyon problemim vardı. Çok diyet yaptım ama hiçbir zaman hem diyet hem spor yapan güzel bir örnek olamadım. Şekerim olduğu için kilo da veremedim.  Sadece sağlık sıhhat değil her konuda işi uzmanına bırakmayı seviyorum. Bir bilene danışmak, güvenmek. Öncesinde hekim ve sonrasında hekimin ameliyatı nerede yaptığı. Bu ikisine güvenirsem ben kendimi bırakırım. Bir ara meşhur diyetlerle 22 kilo verdim. Diyeti bıraktım 27 kilo aldım"

'ŞİŞMAN İNSAN ASLINDA SEMPATİK OLMAYA ÇALIŞAN İNSANDIR'

"İnsanın psikolojisi hem olumlu hem olumsuz etkileniyor. Yemeği az yemeye başladığınızda doğal olarak kilo veriyorsunuz. Çok güzel sofralara oturup, yiyememek moralinizi bozuyor. Ben hayatında çok büyük travmalar yaşamış biri değilim buna rağmen duygusal açlığımı yemekle bastırmışım. Hayatında büyük sıkıntı yaşayan insanları düşünün yemeği birden kestin. Depresyona girer. Hiç tatlıyla aram yoktu acayip düşkünlüğüm başladı. Tam o noktada doktoruma danıştım ve spora başladım. 40 yaşından sonra spora başlayan bir kadın oldum. Şişman insan aslında sempatik olmaya çalışan insandır. Hayatınızda bir takım değişiklikler oluyor net. Dolabınızla başlıyor"

'BANA O AŞUREYİ YAPTIRDILAR'

"Sosyal medyayı umursamıyorum. Zayıfladım, şimdi de üst dudağın yok diyorlar.Ben sosyal medya hesabımı kendim yönetiyorum. Yaptığım domatesi de koyuyorum, kocamı da koyuyorum, işimi de koyuyorum. Bir gün bana 'Çiçek hanım aşure ayı geldi. Şimdi aşure de yaparsınız' yazmış. Adana'dan döndüm. Eşyalarımı eve bıraktım. Koştur koştur malzeme aldım. Aşureyi yaptım. Sosyal medyanın böyle bir gücü var işte bana o aşureyi yaptırdılar"

BERKAY VE ARDA TURAN KAVGASI

Son dönemlerde magazin basınında bomba etkisi yaratan Arda Turan ve Berkay kavgası hakkında da konuşan Çiçek Dilligil;
"Küçücük yaptığımız anlık hareketlerle hayatları değiştiriyoruz. Burada Arda Turan, kamuoyuna örnek olmak zorunda. Berkay'ın burnunda kırık varmış Bu kaç iş demek... Berkay'ın arkasındaki orkestra var. O kadar insan, o kadar insanın ailesi. Olay onların arasında olmuş olabilir, o işletmenin sorunu. Olay hastaneye taştıktan sonra senin, benim, onun birinci derece sorunu. O gece hastalanabilirim, hastaneye gidebilirim ve o silah patlayabilir. Aynı durum benim başıma gelse, dilimi keserim lal olurum asla söylemem. Belki bir gün başka bir yerde, başka bir mekanda söylerim. Belki de Bora bunu bu dünyada asla duyamaz. Arda-Berkay olayı gibi bir olayda, böyle bir ortamda Bora ölümüne duymazdı bu olayı. O anda o krizi yönetmek kadının gücünü gösterir"

'YAŞADIĞIM KORKUYU ANLATAMAM'

"Geçmişte istenen bir şarkıyı söylemedi diye kulisi basıldı Bora'nın. 3 adam kulise girmiş, birisi kapısını tutumuş. Biri elindeki kültabağını Bora'nın kafasına kaldırmış. Bora 'hayır söylemeyeceğim' demiş. Adam ona 'Bir sonraki görüşmemiz mahkemede olacak çünkü ben katil olacağım' demiş. 3-4 ay yaşadığım korkuyu anlatamam"

Çiçek Dilligil Belkıs Dilligil Avni Dilligil teve 2 ikinci sayfa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama