Ünlü Dişçiden Şok Sözler: Çocuk Benden Ama İstemem

Rusya vatandaşı Daria Biriukova Ünlü Diş Hekimi iPhone akıllı hakkında kendisine evlilik vaadiyle kandırdığı ve çocuğunu kabul etmediği iddiası ile babalık davası açtı. Ünlü Diş Hekimi ise, “Bebeği istemediğimi söyledim. Kendime düşman yetiştirmem. Belli bir yaşa geldiğinde beni anlayacak” dedi. Yapılan DNA testi sonucunda İstanbul 4 aile mahkemesinde adli tıp Kurumu'ndan ulaşan raporda çocuğun yüzde 99.99 Erkan akıllı dan olduğu belirtildi.

Ünlü Dişçiden Şok Sözler: Çocuk Benden Ama İstemem
Ünlü Dişçiden Şok Sözler: Çocuk Benden Ama İstemem melek eren

Rusya vatandaşı Biriukova, İstanbul Aile mahkemesine verdiği Dilekçede akıllı ile 2015 tarihinde tanıştığını ve 2 yıllık bir ilişki sonrasında çocuk istediğini söyledi. Hamile kaldıktan sonra diş hekiminin kendisiyle iletişimi kestin iddia eden kadın dilekçesinde çocuğun 27 Mart 2017 tarihinde dünyaya geldiğini belirterek, “Müvekkil hamileliği ve doğum sürecini tek başına büyük sıkıntılar içinde aşmış ve babadan destek almaksızın çocuğu dünyaya getirmiştir. 15 bin TL tedbir nafakası talep ediyoruz. Bu, babanın haftalık giyim alışverişinden daha düşük” denildi.
Diş Hekimi Erkan akıllı ise mahkemeye sunduğu Dilekçede, “Davacının 2 yıl diye bahsettiği, ilişki olarak adlandırdığı durum hiçbir ortak sosyal çevreleri olmayan 2 kişinin toplamı 1 hafta etmeyen görüşmelerden ibarettir. Müvekkil evlenme vaadinde bulunmamış, hiçbir zaman seni seviyorum dememiştir” ifadeleri kullanıldı. Akıllı Hürriyet gazetesine yaptığı açıklamada, “Dava açmadan önce benimle iletişime geçtiler ve belli bir miktar karşılığında sözleşme imzalarsa dava açmayacaklarını söylediler. Kabul etmeyince dava açtılar. Çocuğu bana karşı kullanıyorlar” dedi. Biriukova ise “Erkan Akıllı vicdanına kulak vermiyor. Hiçbir zaman çocuğu sorup ilgilenmedi” diye konuştu.

son dakika diş hekimi diş hekimi erkan akıllı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama