Tekirdağ'ın CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanından Açıklama: Erdoğan'ın Yanındayız

CHP'li Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, bir kez daha Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek olduklarını yineleyerek, “Aynı şeyi söylüyorum hükümetimizin, kabinenin, Cumhurbaşkanımızın, bütün siyasi partilerle beraber, bütün kurumlarla beraber, sonuna kadar arkasındayız" ifadelerini kullandı.

Tekirdağ'ın CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanından Açıklama: Erdoğan'ın Yanındayız
Tekirdağ'ın CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanından Açıklama: Erdoğan'ın Yanındayız melek eren

CHP'li Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, bir kez daha Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek olduklarını yineleyerek, “Aynı şeyi söylüyorum hükümetimizin, kabinenin, Cumhurbaşkanımızın, bütün siyasi partilerle beraber, bütün kurumlarla beraber, sonuna kadar arkasındayız"  ifadelerini kullandı.

Tekirdağ Ticaret Sanayi Odası'nda düzenlenen Ziraat Odaları ve yağlı tohumlar Kooperatifleri bilgilendirme toplantısında açıklama yapan Tekirdağ'ın CHP'li Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, bir kez daha cumhurbaşkanı ve hükümete desteğini yineledi. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Albayrak yaptığı açıklamada, "Son birkaç aydır, ülkemiz ekonomik dalgalanma içerisinde. İşte Amerika'nın Trump denen bir başkanı var. Sağlık sıhhati belli olmayan bir adam, tweetler atıyor. Bunlar hepimizi acıtıyor, ama şunu bilsinler bunu geçen gün de söyledim, bir papaz yüzünden bunları yaptığını sanmıyorum ama bu şekilde ise veyahut da ülkemizin milli menfaatlerine zarar verecek bir icraat varsa, sonuna kadar hepimiz karşısındayız" dedi.

"HER ZAMAN SÖYLÜYORUM HÜKÜMETİMİZİN SONUNA KADAR YANINDAYIZ"
Şu anda Türkiye'nin başında bulunan bir Cumhurbaşkanı olduğuna dikkat çeken Albayrak ona destek olunması gerektiğini belirterek, "Bu iş böyle sonuna kadar siyasi parti gözetmeden, bunu geçen gün de söyledim şu anda başımızda Cumhurbaşkanı var, kabine var, millet meclisi var, siyasi partiler var. Görüyorum ki bütün siyasi partiler birlik içerisinde, ben bunu kutluyorum. Ülkenin menfaatleri için biz de bir araya geleceğiz. Bu bir Kurtuluş Savaşı ise, bu böyleyse biz ekonomi Kurtuluş Savaşı'nı çoktan verdik, ebedi önderimiz Mustafa Kemal Atatürk liderliğinde. Bu konuda deneyimliyiz yani öyle Amerika'nın oradan müdahalesiyle biz batmayız. Güçlü olacağız, güçlü olmaya devam edeceğiz. Her zaman söylüyorum hükümetimizin sonuna kadar yanındayız. Siyasi parti yok o bu partiden işte o şu partiden, o zor duruma düşsün ben faydalanayım yok. Ben bunu Büyükşehir Belediye Başkanı olarak geçmişte en büyük sıkıntıyı çeken bir arkadaşınızım. Siyasi rant elde etmek için bizim bütün hizmetlerinden rant elde ettiler, hiç teşekkür etmediler. Biz bunu yapmayacağız, bugün birlik, beraberlik günüdür" dedi.

"SONUNA KADAR ARKASINDAYIZ"
Albayrak açıklamalarının sonunda Erdoğan ve hükümeti olan desteklerini bir kez daha belirterek, "Aynı şeyi söylüyorum hükümetimizin, kabinenin, Cumhurbaşkanımızın, bütün siyasi partilerle beraber, bütün kurumlarla beraber, sonuna kadar arkasındayız. Bu savaşlardan Türkiye Cumhuriyeti olarak alnımızın akıyla çıkacağız"  ifadelerini kullandı.

 

CHP'li Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak son dakika açıklama hükümete destek cumhurbaşkanı erdoğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama