Son Dakika! Metin Akpınar ve Müjdat Gezen Hakkında Soruşturma

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Katıldıkları bir televizyon programında yaptıkları açıklamalar nedeniyle Oyuncu Metin Akpınar ve Müjdat Gezen hakkında soruşturma başlatıldı.

Son Dakika! Metin Akpınar ve Müjdat Gezen Hakkında Soruşturma
Son Dakika! Metin Akpınar ve Müjdat Gezen Hakkında Soruşturma melek eren

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından oyuncu Metin Akpınar ve Müjdat Gezen hakkında soruşturma başlatıldı. Soruşturmanın İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcısı İsmail Uçar'ın talimatı ile başlatıldığı öğrenildi.
Ama aslında İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan açıklamada;
"Bazı basın organları ile sosyal medya hesaplarında Uğur Dündar tarafından sunulan Halk Arenası adlı programın 21.12.2018 tarihli bölümüne katılan Müjdat Gezen ve Metin Akpınar’ın Türkiye Cumhuriyeti Devleti Cumhurbaşkanını hedef alarak hakaret içerikli sözler söyleyip darbe ve ölüm tehdidinde bulundukları yönünde haberler yer aldığının tespiti üzerine 5271 sayılı Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 160. maddesi uyarınca işin aslını araştırmak ve sorumlular hakkında yasal gereğine tevessül etmek amacıyla 22.12.2018 tarihinde soruşturma başlatılmış ve her iki şüpheli savunmaları alınmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığımıza davet edilmiş olup, keyfiyet tüm basın/yayın kuruluşları ile kamuoyuna saygıyla duyurulur." denildi.

son dakika müjdat gezen soruşturma metin akpınar cumhurbaşkanına hakaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama