Son Dakika... Eşinden Boşanmak İsteyen Adamdan Şok İddia!

Denizli’de evi terk eden karısını ve dolandırıcılık yaptığını öne süren koca eşi hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Son Dakika... Eşinden Boşanmak İsteyen Adamdan Şok İddia!
Son Dakika... Eşinden Boşanmak İsteyen Adamdan Şok İddia! melek eren

Denizli'de yaşayan 30 yaşındaki E.K., 4 yıl önce 25 yaşındaki N.K. ile evlendi. Çiftin çocukları yüzde seksen engelli doğarken kadın 6 ay önce 3 yaşındaki çocuğu da yanına alarak evi terk etti. Kadın daha sonra çocuğu Merkezefendi ilçesinde bir karakola bırakarak apartlarda yaşamaya başladı. Karısının fuhuş ve dolandırıcılık yaptığı iddia eden E.K., "Kaldığı apart dairelerinde erkeklerin girip çıktığını tespit ettim. Fuhuş yapmasından şüpheleniyorum. Savcılık araştırıyor. Sosyal medyada birlikte çekilmiş olduğumuz fotoğraflarımız var. Eş dost bunları görüp sürekli beni arıyor. Bunların aramalarından da sıkıldım, kendimi de üzüntüye sokuyorum. Dolandırılan kişiler sosyal medyadaki fotoğraflarının altına yorum yapmış, ben orada fark ettim”

“KARIM, ‘KENDİNE ÇALIŞACAK KADIN BUL’ DEDİ VE EVİ TERK ETTİ”

Eşinin çalışmasını istediğini bu nedenle de çocuğunu da yanına alarak evden kaçtığını Daha sonra ise çocuklarını karakola bıraktığını iddia eden E.K., “4 yıldır evliyim, özürlü bir çocuğum var. Maddiyattan dolayı sıkıntı içerisindeydim, eşimin çalışmasını istedim. Eşim bana, ‘kendine çalışacak karı bul’ dedi ve evi terk etti. Giderken çocuğumu da götürdü. Gittikten sonra çocuğu karakola bırakmış, karakoldan evi aradılar, iş çıkışı gidip çocuğumu aldım” dedi. 

“ÇIPLAK RESİM ATIYORMUŞ, SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUM”

Eşinin banka hesaplarında da yüklü miktarda para olduğunu savunan  E.K., 
“5-6 aydır eşimi takibe aldım nerede olduğunu öğrenmek için. Şu an Denizli’de apart dairelerde kalıyor, kaldığı şahısları da biliyorum. Bunun hesabına yüklü miktarda para aktarılıyor. Çocuğumu ne arayıp soruyor, ne ilgileniyor. Kendisi şahısları dolandırıyor. Çıplak resim atıyormuş, attığı kişiler delilleri bana ulaştırdı. Savcılığa gittim, bu görüntülerle suç duyurusunda bulundum. Şu an bütün delillerim savcılıkta araştırılıyor. Ben de bunları gördüm sosyal medyada, araştırıldı bakıldı. Hepsinin gerçek olduğu ortaya çıktı” diye konuştu.

“BOŞANMAK İSTİYORUM, BOŞANAMIYORUM”

Eşinden boşanmak istediğini fakat kadının boşanmak için para talep ettiğini iddia eden koca, “Eşimden boşanmak istiyorum, ‘anlaşmalı boşanalım’ dedim. Kendisi de ‘5-10 bin TL para hazırla, o şekilde boşanacağım’ diyor. Benim de maddi durumum yok, çocuğum özürlü olduğu için aldığım bütün maaş çocuğuma gidiyor. Çocuğumu iyileştirmek için elimden geleni yapıyorum, hastanelere götürüyorum. Kendisi bana bu şekilde tehditte bulunuyor. Görüntülü çıplak resimlerini atıyor, çıplak resimli görüntülü yapıyor. Para karşılığında çalışıyor, bu yüzden hesabına para aktarılıyor. Ankara’dan, Denizli’den hesabına yüklü miktarda para aktarılmış. Bunu kendisine sorduğumda borç olarak aldığını söyleyip beni kandırmaya çalıştı. Ben de inanmış gibi yaptım. Bozuntuya vermedim” diye konuştu. 
N.K. EŞİNİN ŞİZOFRENİ OLDUĞUNU ÖNE SÜRDÜ
N.K. ise E.K.’nin Şizofreni hastası olduğunu iddia ederek konu ile ilgili açıklama yapmak istemediğini söyledi.

son dakika denizli fuhuş boşanma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama