Korkunç İddia! Kızımı 30 Bin TL Karşılığında Satın Almak İstedi, 3 Defa Kaçırıp...

Burdur Merkeze bağlı Kayış Köyü yaşayan 54 yaşındaki Ramazan Y. aynı köyden husumetli olduğu bir kişi tarafından kızının kaçırıldığını iddia etti. 17 yaşındaki kızı Yurtseven Y.’den 29 günden bu yana haber alamadığını söyleyen baba, 'Devletin bir an önce kızımın ölüsünü, dirisini bulmasını istiyorum. Kaçıran şahsın da kanuni cezasını çekmesini istiyorum' dedi.

Korkunç İddia! Kızımı 30 Bin TL Karşılığında Satın Almak İstedi, 3 Defa Kaçırıp...
Korkunç İddia! Kızımı 30 Bin TL Karşılığında Satın Almak İstedi, 3 Defa Kaçırıp... melek eren

Burdur Merkeze bağlı Kayış Köyü yaşayan 54 yaşındaki Ramazan Y.  aynı köyden husumetli olduğu bir kişi tarafından kızının kaçırıldığını iddia etti. 17 yaşındaki kızı Yurtseven Y.’den 29 günden bu yana haber alamadığını söyleyen baba, 'Devletin bir an önce kızımın ölüsünü, dirisini bulmasını istiyorum. Kaçıran şahsın da kanuni cezasını çekmesini istiyorum' dedi.

Burdur Merkez kayış köyünde yaşayan Ramazan Y.  kızı Yurtseven Y.’nin 13 ağustos günü sabah saat 06.30 sularında hayvanlara bakmak için oraya gittiğini söyleyerek evden ayrıldığını ve bir daha haber alamadıklarını söyledi. Acılı baba, "Şu zamana kadar ölü mü diri mi haberimiz yok. Kızımı kaçıran kişi belli. Kendi köyümüzden A.B. Ailesi köy muhtarı aracılığıyla bana 30 bin lira teklif etti. Ben sığır satmıyorum. Ben kızımı arıyorum. Devletin bir an önce kızımın ölüsünü, dirisini bulmasını istiyorum. Kaçıran kişinin de kanuni cezasını çekmesini istiyorum" dedi.

ARALARINDA HUSUMET VAR
Baba kızını kaçırdığını iddia ettiği kişi ile aralarında daha önceden husumet olduğunu belirterek,  "Bu yüzden kızımı kaçırdılar. Bu şahıs bana düşmanlık için kızımı kaçırdı. Benim işkence çekmemi istiyor. Kızımı kaçıran kişi daha önce de üç defa kız kaçırdı. Jandarmaya müracaat ettim. Jandarma araştırıyor. 'Bulacağız' diyorlar. Ama şu ana kadar bir şey bulunmadı. Ailesi jandarmaya 'Siz bulun' diyor. Bu çocuklar bir aydır ne yiyip ne içiyorlar? Ailesi parasını da gönderiyor. 17 yaşındaki bir çocuk bir aydır tutulmaz. Eşim şeker hastası. Sefil duruma düştük. Çocuğumu fuhuş yuvasına mı götürdü, bilmiyorum. Kızımın bir an önce bulunmasını istiyorum"  ifadelerini kullandı.

BURDUR burdur merkez kayış köyü kaçırılan kız son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama