İstanbul'a Giriş Çıkışlar Kapatıldı, Kurt Kapanı - 26 Operasyonu Başladı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından Kent genelinde belli noktalarda Kurt Kapanı 26 uygulaması gerçekleştirildi. Uygulama kapsamında kentin bazı noktalarında uygulama noktaları oluşturulurken polis helikopteri ve özel harekat polisleri de asayiş uygulamasında katıldı. Uygulama sırasında şüpheli görülen araçlar durdurularak detaylı arama yapıldı.

İstanbul'a Giriş Çıkışlar Kapatıldı, Kurt Kapanı - 26 Operasyonu Başladı
İstanbul'a Giriş Çıkışlar Kapatıldı, Kurt Kapanı - 26 Operasyonu Başladı melek eren

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler İstanbul'un belli noktalarında Kurt Kapanı 26 isimli asayiş uygulamasını yaptı. Uygulamaya İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı uyuşturucu ile mücadele terörle mücadele asayiş trafik ve kaçakçılık şube müdürlüğü ekiplerinin yanı sıra polis helikopteri ve özel harekat polisleri katıldı.

YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMLERİ ALINDI

Emniyet güçleri İstanbul'un en yoğun bölgelerinden biri olan Beşiktaş'ta da uygulama yaptı. Her gün on binlerce İnsanın kullandığı Beşiktaş iskelesinin bulunduğu alanda polis ekipleri Süper Lig Radyo araçları durdurarak detaylı arama gerçekleştirdi. Araçlarda yapılan aramanın yanı sıra sürücü ve yolcular yönelik genel bilgi toplama kontrolü yapıldı. Trafik polisleri araç sürücülerinin belgelerinde kontrol etti.

 

istanbul kurt kapanı 26 asayiş uygulaması son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama