İngiliz Gelinden Şok Sözler! Önce Köpeği Sonra Beni...

Muğla'nın Fethiye ilçesinde 2 yıl önce dünya evine girdiği Türk eşinden şiddet gördüğünü ve köpeği ile birlikte sokağa terk edildiğini iddia eden İngiliz vatandaşı Melanie Jane Ş. (39), Dalaman'daki sokak hayvanları bakım ve rehabilitasyon merkezine sığındı. Genç kadın 4 gün burada kaldıktan sonra köpeğini bırakarak ülkesine dönmek zorunda kaldı.

İngiliz Gelinden Şok Sözler! Önce Köpeği Sonra Beni...
İngiliz Gelinden Şok Sözler! Önce Köpeği Sonra Beni... melek eren

Muğla'nın Fethiye ilçesinde yaşayan İngiliz vatandaşı Melanie Jane Ş., Iddiaya göre Türkeş'i Osman Ş. Tarafından önce şiddet gördü Daha sonra da evden kovuldu. Genç kadın kimsenin kendisine sahip çıkmadığını ve kalacak yeri olmadığını belirterek köpeği ile birlikte dalaman'daki sokak hayvanları bakım ve rehabilitasyon merkezine gitti. Muğla Hayvan Dostları Derneği (HAYDOS) başkanı Türkan Dağdelen ile görüşen Melanie Jane Ş.  Başından geçenleri anlattı. Kalacak yeri olmadığını ve köpeği ile birlikte bir süre burada kalmak istediğini Daha sonra da burada köpeğini bırakarak kendisinin İngiltere'ye döneceğini söyledi.

'ÖNCE KÖPEĞİMİ ARDINDAN BENİ DÖVDÜ'

Başından geçenleri anlatan İngiliz gelin şu ifadeleri kullandı;
"Eşim Osman Ş. ile 2 yıl öne Fethiye'de tanıştım. Spor salonunda eğitmen ve bir kafeteryada güvenlik görevlisi olarak çalışıyordu. Bir süre önce evlendik. Bana sürekli şiddet uygulamaya başladı. Ülkeme dönmeme izin vermedi, beni sürekli tehdit etti. Özür diliyor, 'Bir daha olmaz' diyordu, her defasında affediyordum. Tehdit ve şiddet uygulamaları artmaya başlayınca şikayetçi oldum. Vazgeçmem için sürekli baskı yaptı. 'Beni, burada herkes tanır. Bana bir şey olmaz. Davayı geri çekmezsen seni öldürürüm' dedi. Vazgeçmeyince 3 gün önce köpeğime de şiddet uygulayarak evden attı. Ardından şiddet uygulayarak beni de evden attı. Darp, tehdit ve hakaret etti. Habersiz çekmiş olduğu çıplak videomu başkalarına göstermekle tehdit etti. Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığı'na giderek suç duyurusunda bulundum. Artık eşimin değişmeyeceğini anladım ve bana kötülük yapacak. Korunmam gerekiyordu, kimseye güvenemedim. Köpeğimle birlikte buraya sığındım. Köpeğimi burada bırakarak ülkeme döneceğim. Köpeğimin yurt dışına çıkış işlemleri tamamlandıktan sonra onu da İngiltere'ye götüreceğim."

'KÖPEĞE DE KENDİSİNE DE SAHİP ÇIKTI'

HAYDOS Başkanı Türkan Dağdelen, Melanie Jane Ş.'nin,  köpeğini kendilerine emanet ettikten sonra Ülkesine gitmek zorunda kaldığını belirterek,
"Bizim kapımız herkese açık. Ancak böyle bir olayın yaşanması beni çok şaşırttı. Kapıda gördüğümüzde köpeği bırakıp gidecek sanmıştık. İngiliz vatandaşı olduğunu, köpeği ile sokağa atıldığını söyledi. Hatta, 'Köpeğe sahip çıkın ben dışarda da kalabilirim' dedi, Kendisi de çok perişandı. Yapacak bir şeyi, sığınacak bir kimsesi olmadığını söylediğinde ilgisiz kalmamız bize yakışmazdı. Bizi ilgilendiren kısmı barınağımızın kapısını ona açtık. Köpeğine ve kendisine sahip çıktık. Köpeğiyle birlikte hayvan barınağına sığınan insanı da gördük. Kendisi daha sonra eşi hakkında suç duyurusunda bulundu. Barınağımızda 4 gün misafir ettik. Köpeği bize emanet ve kendisi ülkesine döndü." ifadelerini kullandı.

ingiliz gelin muğla fethiye şiddet son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama