Günün En İğrenç Haberi! 15 Yaşındaki Kızı Akrabaları İstismar Etti

Edirne'de yaşayan 15 yaşındaki genç kız 2 öz amcası, 2 kuzeni ve Halasının kocası tarafından istismar edildi.

Günün En İğrenç Haberi! 15 Yaşındaki Kızı Akrabaları İstismar Etti
Günün En İğrenç Haberi! 15 Yaşındaki Kızı Akrabaları İstismar Etti melek eren

Edirne'de yaşayan 15 yaşındaki genç kız 2 öz amcası, 2 kuzeni ve Halasının kocası tarafından istismar edildi. 

Edirne'de yaşayan 15 yaşındaki G.G.  33 yaşındaki Öz amcası Ş.G. Halasının kocası K.Y.  kuzenleri 17 yaşındaki Y.Y. ve 19 yaşındaki K.Y ve yine Öz amcası olan ancak ablasının kütüğüne kayıtlı olduğu için soyadı farklı olan 25 yaşındaki E.Y.'nin yaklaşık 5 yıl boyunca cinsel istismarına uğradı. 

ANNESİ MESAJLARI GÖRDÜ
Babası ile birlikte Edirne'de yaşayan genç kız geçen yıl Kasım ayında İstanbul'da yaşayan annesinin yanına geldi. M.Ş.,  eski Eşiyle birlikte yaşayan Kızın telefonuna Halasının kocası tarafından gönderilen "Ne yapıyorsun aşkım"  yazılı mesajı gördü. Kızına bu mesajı ne anlama geldiğini soran anne kızından hiçbir yanıt alamadı. Genç kız annesinin sıkıştırması üzerine Edirne'ye babasının yanına gitmek istediğini söyledi. Fakat annenin ısrarı üzerine ağlamaya başlayan genç kız Başından geçenleri anlattı. G.G., Henüz 11 yaşındayken İstanbul Ümraniye'de yaşadıkları evde babası ve babaannesinin Başka odada olduğu sırada amcasının cinsel istismarda bulunduğunu ve bugünden sonra da aynı olayların sık sık yaşandığını söyledi.

EDİRNE'YE TAŞINDI, YİNE İSTİSMARA MARUZ KALDI
G.G.,  Bu olaydan bir süre sonra babası ile birlikte Edirne'ye taşındı.  Edirne merkeze bağlı kırsal hacıumur Mahallesi'ne gelen G.G. burada babası ve babaannesi ile aynı odada yatmaya başladı.  şehir dışından misafir geldiği için yer yatağında halasının oğlu ile birlikte yatmak zorunda kalan G.G., kuzeni tarafından da istismara uğradı. Bu olaydan bir süre sonra Y.Y.'nin ağabeyi K.Y. gündüz vakti arkasından Aura gelerek genç kızı istismar etti.  G.G. yine Öz amcası olan E.Y.'nin istismarına uğradığını anlattı. Genç kız Daha sonra da halasının kocasının kendisini zorla masaj yapmak istediğini fakat kabul etmemesine rağmen sürekli elle kendisini taciz ettiğini iddia etti.

TUTUKSUZ YARGILANIYORLAR
Edirne Cumhuriyet Başsavcılığı ve İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı annenin şikayeti üzerine soruşturma başlattı. Edirne 1. Ağır Ceza Mahkemesi'nde şüpheliler hakkında dava açılırken şüphelilerin tutuksuz yargılandığı öğrenildi.

 

edirne cinsel istismar son dakika son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama