Fuhuş Çetesinin Eline Düşen Genç Kadın Canlı Yayında Gözyaşları İçinde Her Şeyi Anlattı

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde Sosyal medya üzerinden canlı yayın yaparak fuhuş batağına düştüğünü söyleyen ve Can güvenliğinin olmadığını anlatan kadın polis ekipleri tarafından alınarak ailesine teslim edildi.

Fuhuş Çetesinin Eline Düşen Genç Kadın Canlı Yayında Gözyaşları İçinde Her Şeyi Anlattı
Fuhuş Çetesinin Eline Düşen Genç Kadın Canlı Yayında Gözyaşları İçinde Her Şeyi Anlattı melek eren

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde yaşanan olayda sosyal medya hesabından canlı yayın açan Hatice P. isimli bir kadın Gözyaşları içerisinde fuhuş çetesinin eline düştüğünü ve öldüreceğini söyledi. Sosyal medya aracılığı ile vatandaşlardan yardım isteyen kadın Bu işin içinde polis ekiplerinin de olduğunu öne sürdü. Fakat kadının bu iddiasına rağmen yardım elini uzatan Yine polis oldu.

Bursa İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri canlı yayının yayınlanmasından hemen sonra harekete geçti ve Orhangazi ilçe emniyet müdürlüğü ile birlikte Bursa Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği kadını Bursa'ya getirerek ifadesini aldı. Emniyette ifade veren kadın yaşananları hatırlamadığını ve herhangi bir fuhuş çetesinin içine düşmediğini iddia etti.

UYUŞTURUCU BAĞIMLISI ÇIKTI

Polis ekipleri genç kadının iddialarına araştırarak bilirkişi olarak erkek arkadaşı olduğu öğrenilen şahısın ifadesini aldı. Emniyette ifade veren M.E. Kadın ile bir gazinoda tanıştığını ve kadının orada konsomatrislik yaptığını aralarında duygusal bir bağ olunca görüşmeye devam ettiklerini söyledi. Hatice P.’nin uyuşturucu kullandığın belirten M.E.  canlı yayın yaptığı günde bir müşterisi ile buluştuğunu söyleyerek, “Hatice ile bir gazinoda tanıştık. Numarasını aldım ve numaramı verdim. Görüşmeye başladık ve ona duygusal anlamda yakınlık hissettim. Hatice kendi isteğiyle sık sık şehir dışına çıkardı ve mekânlarda kons olarak çalışırdı. Bursa’ya geldiğinde de otellerde kalırdı. Olay günü beni aradı ve onu Orhangazi’de kaldığı otelden almamı istedi. Almaya gittim 20 dakika bekledim. Sonra elinde 3 valizle aşağı indi. Arabaya bindiğinde tedirgin ve birinden kaçıyor gibiydi. Tuhaf hareketler sergiliyordu. Yolculuk boyunca tuhaf hareketleri devam etti. Bir çetenin peşinde olduğunu hatta benim de çete üyesi olduğumu iddia etti. Polise gidip şikayetçi olalım, dedim. Gittik daha sonra şikayetçi olmadığını söyledi. Neden böyle davranıyorsun, dediğimde uyuşturucu kullandığını, fuhuş yaptığını ve bu yüzden kafasının karışık olduğunu söyledi. Sonra telefonla konuştuğu bir müşterisi ile anlaştı ve onu otogara bırakmamı istedi. Bıraktım yanından ayrıldım. 2 saat sonra merak edip aradığımda bana Orhangazi meydanında olduğunu söyledi. Yanına gittim, ağlıyordu. Ailesini arayıp ‘Gelip beni buradan alın beni öldürecekler’ dedi. Daha sonra telefonuyla video çekmeye başladı. Videoyu çekerken söz konusu iddialarda bulundu. Uyuşturucunun etkisiyle halüsinasyon gördüğünü düşünüyorum” dedi. 

AİLESİNE TESLİM EDİLDİ

Polis ekipleri aldıkları ifadeler sonucunda Uyuşturucu bağımlısı olduğu ve Fuhuş yaptığı belirlenen genç kadının ailesi ile irtibata geçti. Denizli'den gelen aile kızlarını Teslim aldı.

 

bursa son dakika fuhuş çetesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama