FETÖ'nün Katalog Kızı Her Şeyi Anlattı

Terör örgütü FETÖ'nün meşhur evlendirme kataloglarını gerçeği itirafçı katalog kazanan ilk kızın ifadeleri ile ortaya çıktı. İtirafçı katalog kızı ifadelerinde hem evlilik hem de sonrasındaki süreci anlattı.

FETÖ'nün Katalog Kızı Her Şeyi Anlattı
FETÖ'nün Katalog Kızı Her Şeyi Anlattı melek eren

Ankara 2 Ağır Ceza Mahkemesi'nde tutuksuz yargılanan ve Etkin pişmanlık hükümlerinden faydalanmak isteyen M.M, 1998 yılında Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi sınıf öğretmenliği bölümünü kazandı zaman Feto yapılanması ile tanıştığını söyledi. 

Üniversite öğrencisi olduğu zamanlarda Feto ile ilişkili Bir yurtta kaldığını anlatan M.M, Mezun olmadan önce kendisine örgüt içi evliliklerden bahsedildiğini ve kendisinin de bu durumu kabul ettiğini belirterek, "Ankara'ya dönmeden evvel Erdoğan Hoca diye hitap ettiğim kişi bana, yapının istediğim taktirde beni evlendireceğini söyledi, ben de olabilir demiştim."  ifadelerini kullandı. M.M, fotoğraflarına Erdoğan isimli kişiye verdiğini belirterek Ankara'ya döndükten sonra daha önce hiç tanımadığı ve görmedi K.M. isimli bir üsteğmen ile tanıştırıldığını, 2003 yılında da bu kişiyle evlendiklerini söyledi. 

 "ÇOCUĞUN İSMİNİ FETULLAH GÜLEN'E SORALIM"

Eşinin evlendikleri dönemde Kumluca İlçe Jandarma Komutanlığı'nda çalıştığını söyleyen Kadın eşinden sorumlu FETÖ üyesinin "Murat" kod adını kullanan bir  öğretim görevlisi olduğunu anlattı.  Murat kod adlı kişinin ayda bir evlerine geldiğini ve sohbet adı altında toplantılar düzenlediğini söyleyen kadın, "Murat'ın daha sonra Amerika'ya gittiğini duydum. Murat, Amerika'ya gitmeden önce eşime, 'Doğacak çocuğun ismini Fetullah Gülen'e soralım, onun belirleyeceği ismi koyalım.' dedi. Ben kabul etmedim, ilk çocuğumuza bu nedenle Fetullah Gülen’in değil ailemizin belirlediği isim koyuldu."  dedi. 2007 yılında Adnan tarihinin Tunceli'ye çıktığını söyleyen M.M,  "Tunceli'ye giderken yol güzergahında yine örgütte 'abi' pozisyonunda olduğunu anladığım ve doktorluk yaptığını öğrendiğim Ali P. isimli kişinin evinde kaldıktan sonra Tunceli'ye geçtik. Tunceli'de eşimden sorumlu kişi, 'Kadir' kod ismini kullanan Elvan Ç. oldu. Evleri Tunceli Valiliğinin üst tarafındaydı. İki haftada bir bu eve eşimle birlikte gidip geliyorduk. Ben o sıralarda KPSS’ye çalışıyordum, Tunceli'den de Elazığ'a özellikle imtihana hazırlık kitapları almak için gidiyordum. KPSS imtihanına bir gün kala akşam eşimle birlikte Elvan Ç’nin evine gitmiştik. Bu eve Ali P. geldi, beni bir odaya yalnız olarak aldı. Bana elindeki bazı soruları göstererek, 'Yarınki KPSS imtihanında benzer sorular çıkabilir, bak.' dedi. Ben de imtihanda çıkacak sorular olduğunu anlamadan bu sorulara baktım ancak bir gün sonra girdiğim KPSS'de Ali'nin gösterdiği soruların eğitim bilimleri soruları olduğunu anladım. Ali, soruları bana gösterdiğinde  birebir çıkacağını söylememişti." ifadelerini kullandı.Tek senin sızdırdığı 2010 KPSS sorularının ardından eşinin tayini Ankara'ya çıktı de tekrarlanan sınava girmek istediğini ancak sınav yeri  Tunceli ile olduğu için sınava giremediğin söyleyen kadın, "Sınavdan aldığım puana göre  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında odyolog olarak atandım ancak yaşanan bu  nedenlerden dolayı memurluğa başlamak istemedim. 17-25 Aralık'tan sonra örgütün elebaşı Fetullah Gülen'in basına yansıyan bedduaları ve yaptığı konuşmaları sonrası örgütten soğumaya başladım."  ifadelerini kullandı.

"HDP'YE OY VERİN ÇAĞRISI"

 M.M, Ankara'da da eşinin örgütle irtibatta olduğunu itiraf ederek 2014 yılında Binbaşı rütbesi ile Siirt'e atanan eşinin Burada da örgütsel faaliyetlerini sürdürdüğünü söyledi. Eşinin Siirt'te sorumlu örgüt abisinin Siirt ve halinde çalışan Sinan Kod Adı İlker G. olduğunu söyleyen sanık, 2015 yılı milletvekili genel seçimleri öncesinde FETÖ'nün HDP ye oy verilmesi yönünde örgüt üyelerine telkinde bulunduğunu belirterek, "2015 Milletvekili Genel Seçimleri yaklaştığında, Siirt İlçe Jandarma Komutanlığında binbaşı olarak çalışan eşim bana örgütün seçimlerde HDP'ye oy vermemizin istendiğini söyledi. Bu hususu eşimden istemişler, benden istemediler.  Ben kabul etmedim, zaten önceden de şüphelerim olan örgütten iyice soğudum, eşim  'o zaman sen gitme' dedi. Yalnız gidip gelmeye başladı, aradan bir müddet geçtikten sonra eşim bana 'abla seninle son kez görüşmek istiyor' dedi. Kabul ettim, bu görüşmeye İlker'den sonra eşimin örgüt abiliğini yapan 'Reşat' kod adlı Kadir S'nin eşi de geldi. Örgütle ilgili olan şüphelerimi söyledim, hatta  'terörle mücadele eden eşimden nasıl olur da HDP'ye oy vermesi istenir?' dedim.  Bir daha irtibat kurmayacağımı söyledim, ondan sonra da bir daha görüşmem olmadı." dedi.

EŞİ DE İTİRAFÇI OLDU

Terör örgütü FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Siirt'te Jandarma Binbaşı olarak görev yaptığını ve 2016 yılının Ağustos ayında FETÖ ile iltisaklı olduğu için mesleğinden ihraç edildiğini hatırlatan M.M. eşinin de itirafçı olduğunu söyledi.

 

son dakika haber FETÖ son dakika haberi katalog kızı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama