Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Macron Arasında Kritik Görüşme

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile telefonu bir görüşme gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Macron Arasında Kritik Görüşme
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Macron Arasında Kritik Görüşme melek eren

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron ile telefonu bir görüşme gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanlığı kaynaklarından alınan bilgiye göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron Bugün bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Görüşmede ikili ilişkiler bölgesel ve güncel konular hakkında Görüş alışverişinde bulunulduğu belirtildi. 

EKONOMİK VE TİCARİ İLİŞKİLER KONUŞULDU
Alınan bilgilere göre iki Lider telefon görüşmesi sırasında Fransa ve Türkiye arasındaki ekonomik ve ticari ilişkileri, karşılıklı yatırımları daha da geliştirmenin önemli olduğuna dikkat çekti.  Ayrıca görüşmede Hazine ve maliye bakanı Berat Albayrak'ın Fransız mevkidaşı saçları ile En kısa sürede bir araya gelmesinin kararlaştırıldı öğrenildi.  Fransa Cumhurbaşkanı Macron, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptığı telefon görüşmesinde Türkiye'nin ekonomik istikrarın kendileri için de önemli olduğunu vurguladı.  Ayrıca görüşmede iki liderin başlayıp olmak üzere Suriye'deki son gelişmeler hakkında görüş alışverişi yaptıkları belirtildi.

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron telefon görüşmesi zirve son dakika son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama