Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Halde Terör Estirenlerin İşini Bitiririz"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Sandık başkanları buluşmasında önemli açıklamalar yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamasında, "Halde rapor tutacak müfettişlerimizi dövmeye kalktılar. Neden? Kovana çomak sokulduğu için. Halde terör estirenlerin işini biz en kısa sürede bitiririz" İfadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan:
Cumhurbaşkanı Erdoğan: melek eren

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Sandık başkanları buluşmasında yaptığı açıklamada,  “Ne diyorlar; patates, domates, sivri biber. Bunların hepsi yutturmaca. Bir çete de öyle türedi. Devlet nasıl teröristlerin işini mağaralarda bitirdiyse, halde terör estirenlerin işini bitiririz. El ele vereceğiz bu sömürüyü bitireceğiz” dedi. 

"SANDIKLARDA EN UFAK SU SIZINTISINA SU KAÇAĞINA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ"

İstanbul Sandık başkanları ile bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan burada yaptığı konuşmada önemli ifadeler kullandı. Erdoğan konuşmasında; “İstanbul’da tüm sandıkların kontrol altında tutulması, sandıklara tam anlamıyla hakim olmak için bu toplantıyı yapıyoruz. Biz de sandık esaslı seçim çalışması modeli vardır. Bu çalışma sisteminde de aktörler sizsiniz. 3 ana kademe, 3 kadın kolları 3 gençlik kolları olarak sandıklara sahip çıkacağız. Sandıklarda en ufak su sızıntısına, su kaçağına müsaade etmeyeceğiz. Ortalama bir sandıkta 300-350 seçmen var. Bunları paylaşacağız. Yapılacak iş sandık seçmen listesini önümüze koyacağız. Gençler gençlere kadınlar kadınlara, ana kademe ana kademeye ulaşacak. Bunların üzerinde çalışacağız.”
Açıklamasında Parti teşkilatının 200-250 gramlık çay poşetlerini kadın kollarına dağıtacağını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Sizler de ikram edeceksiniz. Keyifli saatler diyerek evlere gireceksiniz. Bu keyifli saatler gerçekleşirken siz unutulmayacaksınız biz unutulmayacağız, birlikte yola devam edeceğiz. İstanbul’u 1 Nisan’dan itibaren daha da geliştirerek bu yola devam edeceğiz. Bugün AKM’nin yeni binasının temelini attık. 20 ay sonra AKM yeni haliyle bitmiş olacak. Muhteşem bir opera binasını yapıyoruz. Taksim Meydanı gerçek manada meydana dönüşecek. Taksim Camii de yapılıyor artık Taksim’de araç trafiği olmayacak. Araçları yerin altına aldık alıyoruz. Sultanahmet’i de Beyazıt Meydanı’nı da öyle yapacağız” dedi. 

"CHP'Yİ ÇÖP, ÇAMUR VE ÇUKUR İLE TARİF EDECEKSİNİZ"

Cumhurbaşkanı Erdoğan Cumhuriyet Halk Partisi'nin çevre ile ilgisinin olmadığını belirterek, “Çevreci biziz. CHP’yi 3 ‘Ç’ ile tarif edeceksiniz. 'Çöp, çamur ve çukur' ile tarif edeceksiniz. İstanbul’u bu kardeşinize teslim ettiğinizde çöp dağları vardı. Çizmelerle seçim kampanyası yaptık” dedi. 

"HALDE TERÖR ESTİRENLERİN İŞİNİ BİTİRİRİZ"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan burada yaptığı konuşmada sebze ve meyve fiyatlarındaki artılara da değinerek, “Ne diyorlar; patates, domates, sivri biber. Bunların hepsi yutturmaca. Bir çete de öyle türedi. Hazine, Maliye, Gıda-Tarım hükümetimiz el ele verdik, şimdi satış mağazalarıyla tanzim satışlarla illere giriyoruz. Yarından itibaren bütün buralar kuruluyor. Buralarda maliyetine bunu vatandaşımıza satacağız. Ticaret Bakanlığı'ndan müfettişler hale gitmişler, bu müfettişlerimizi dövmeye kalktılar. Kovana çomak sokulduğu için... Kendini devletten güçlü zanneden varsa, devlet nasıl teröristlere Cudi'de, Gabar'da, Tendürek'te mağaralarda işini bitirdiyse, halde terör estirenlerin işini bitiririz. El ele vereceğiz bu sömürüyü bitireceğiz” diye konuştu.

son dakika cumhurbaşkanı erdoğan fiyat artışı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama