Boşanmak İsteyen Kocasına Şeytani Planla İftira Attı

Kendisinden boşanmak isteyen eşinden ayrılmak istemeyen kadın “Eşim FETÖ üyesi” diye iftira attı. Koca 6 ay tutuklu kaldıktan sonra boşanma davası açtı. Kadın bu defa da eşinin kendisini aldattığını iddia ederek 350 bin lira tazminat istedi. Mahkeme çifti boşarken kadının bütün talepleri reddedildi.

Boşanmak İsteyen Kocasına Şeytani Planla İftira Attı
Boşanmak İsteyen Kocasına Şeytani Planla İftira Attı melek eren

İzmir'de yaşayan ve ev hanımı olduğu öğrenilen Gülcan A, Eşinin kendisinden boşanmak istemesi üzerine tuzak kurarak eşini FETÖ’cü diye ihbar etti. Işadamı Rüstem A, Suçsuz yere 6 ay cezaevinde yattıktan sonra serbest kalır kalmaz karısına boşanma davası açtı. Eşinin kendisine boşanma davası açması üzerine kadında karşı dava açarak eşinin kendisini aldattığını iddia etti ve yüz bini maddi 250000 manevi olmak üzere toplam 350 bin liralık tazminat istedi. Ayrıca kadın aylık 3 bin lira da nafaka bağlanmasını talep etti.

EMSAL BİR KARAR

Mahkeme kadının bütün taleplerini reddederken çiftin boşanmasına karar verdi. Mahkemede Rüstem A'nın avukatı Metin İnan, "Hiçbir gerekçe müvekkilimin cezaevinde geçirdiği 6 ayını geri vermeyecektir ancak çekişmeli boşanma davası olan eşlerin, problem yaşayan iş ortaklarının veya rakip olan kişilerin FETÖ ihbar ve şikayetleri değerlendirilirken, daha dikkatli davranılması gerektiğini düşünüyoruz. Bu açıdan kararın son dönemde moda olan asılsız ihbarlarla kişilerin FETÖ/PDY örgüt üyeliğinden suçlanmasının önüne geçecek emsal bir karar olduğunu düşünüyorum"  ifadelerini kullandı.

'F' SERİSİ 1 DOLAR BULAMAMIŞ!

İzmir'in Buca ilçesinde yaşayan Gülcan A. Görücü usulü tanıştığı Market zinciri sahibi olan Rüstem A. ile 2016 yılında evlendi. Çift 4 ay evli kaldıktan sonra anlaşmazlık yaşamaya başladı. Rüstem A. Eşiyle arasında anlaşmazlık olması sonucu evi terk etti ve boşanma davası açmak istedi. Avukatına giden adamın boşanmak istediğini öğrenen Gülcan A. da Iddiaya göre şeytani bir planı hazırlayarak eşi ile oturdukları ev e terör örgütü Fethullah Gülen'in kitaplarını dergilerini ve bir de Feto üyeliği önünde bulunan F serisi dolar bulamayınca ev serisi 1 dolar koyup polise eşinin Feto üyesi olduğu yönünde ihbarda bulundu. Işadamı gözaltına alındı tutuklanarak 6 ay cezaevinde kaldı. Rüstem A. ihbarcının boşanmaya yanaşmayan eşi Gülcan A. olduğunu ve kendisine iftira attığını kanıtlayarak cezaevinden çıktı.

izmir buca iftira son dakika son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama