Babasının 17 Yıllık Arkadaşı Cinsel İstismarda Bulundu

Kastamonu'da 17 yıllık arkadaşının kızına cinsel istismarda bulunduğu öne sürülen sanık mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Babasının 17 Yıllık Arkadaşı Cinsel İstismarda Bulundu
Babasının 17 Yıllık Arkadaşı Cinsel İstismarda Bulundu melek eren

Kastamonu'nun Devrekani ilçesinde meydana gelen olayda E.K., 17 yıldır arkadaş olduğu Ş.Y.’nin kızına telefon alarak Ardından da cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla şikayetçi oldu. Şikayetin ardından sanık hakkında bilişim sistemindeki verileri yok etme, cinsel taciz, sarkıntılık yapma suretiyle çocuğun cinsel istismarı’ suçlarından Kastamonu Ağır Ceza Mahkemesinde dava açıldı. Tutuksuz yargılanan sanık ve mağdur ile avukatlar davaya katılırken duruşmada sanıktan şikayetçi olduğunu söyleyen E.K., “Bizim, 17 yıllık arkadaşımız. Benim kızım sanıktan 24 yaş küçük. Kızım, yaşı küçük ve okuyor diye telefon almamıştık. Kızıma telefon almış ve telefondan çeşitli mesajlar atmış. Bu, insanlık dışı bir olay. Böyle insanlar, insanın başını dolaştırır. İnsanın aklı almıyor. En ağır şekilde cezalandırılmasını istiyoruz” ifadelerini kullandı.

SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİ

Sanık ise yaptığı savunmada,  “Ben, cinsel içerikli mesajlar atmadım. Sosyal paylaşım sitesinden konuşuyorduk. Okuldan, derslerden konuştuğumuz oluyordu. Bana, kendisini rahatsız edenlerin olduğunu söyledi. Bu kadar, başka bir şey olmadı. Benim tek hatam kıza telefon vermem oldu. Benden telefonu istedi, çok fazla ısrar edince ben de verdim. Böyle olacağını bilemedim. Telefondan ara sıra bana mesajlar atıyordu. Suçlamaları kabul etmiyorum”  dedi. Mahkeme heyeti Sanığın delilleri karartma şüphesi olduğu gerekçesiyle tutuklanmasına ve dosyadaki diğer eksikliklerin giderilmesi için duruşmayı 6 Şubat 6 Şubat tarihine ertelenmesine karar verdi.

 

kastamonu cinsel istismar taciz çocuğun cinsel istismarı son dakika
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama