Bakan Albayrak Sosyal Medyadan Duyurdu: Yarın Açıklayacağız

Türkiye bankalar birliğinin bankalara yönelik aldığı tavsiye kararı sonrası Maliye Bakanı Berat Albayrak sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Hazine ve maliye bakanı Berat Albayrak sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Ayrıca enflasyonla mücadele programının da yarın açıklanacağını söyledi.

Bakan Albayrak Sosyal Medyadan Duyurdu: Yarın Açıklayacağız
Bakan Albayrak Sosyal Medyadan Duyurdu: Yarın Açıklayacağız melek eren

Hazine ve maliye bakanı Berat Albayrak Türkiye bankalar birliğinin aldığı karar Sonrası Twitter hesabından açıklama yaptı. Bakan Albayrak açıklamasında şunları söyledi;

“Bankalar Birliği’nin, reel sektörümüzün kredi borç ödemelerinin yapılandırılmasına ilişkin aldığı tavsiye kararını çok önemli görüyorum. 15 milyon TL’nin altındaki borçlar, 6 ay ödemesiz 24 aylık vade ile yapılandırılacak. Bu kararı alan Bankalar Birliği’ne teşekkür ediyorum.

İçinden geçtiğimiz sürecin zorluklarına rağmen, tüm paydaşlarımızla sağladığımız güçlü koordinasyon ve işbirliği ile zor süreçlerin üstesinden geldik. Yarın açıklayacağımız Enflasyonla Topyekun Mücadele programı ile bu dayanışmayı çok daha ileri taşıyacağız.”

 

Maliye Bakanı Berat Albayrak Bankalar Birliği açıklama son dakika son dakika haberi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Bekaretini 14 Milyon Liraya Sattı
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama
Mehmet Ali Erbil’in Kardeşinden Çok Önemli Açıklama